Miesto pre Vaše otázky, návrhy, podnety, pripomienky a komunikáciu medzi manažérmi

Diskusia

Dátum: 15.02.2012

Vložil: Jason43Odo

Titulok: druhy zapas v zakladnej skupine

Chcem sa opytat druhy zapas v zakladnej skupine ma byt s predlzenim alebo bez predlzenia?

Dátum: 15.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: Re:druhy zapas v zakladnej skupine

Ahoj, všetky zápasy v celom turnaji sú bez predĺženia!!!
Jediná výnimka je iba prípadný tretí zápas, ktorý je na programe iba v tedy ak by sa nerozhodlo o postupujúcom z dvojzápasu a to sa týka štvrťfinálových, semifinálových a finálových zápasov.
porozumel si?

Dátum: 15.02.2012

Vložil: Jason43Odo

Titulok: Re:Re:druhy zapas v zakladnej skupine

Ano velmi dobre dakujem...potreboval som to lebo mi neveril jeden protivnik ze je bez predlzenia

Dátum: 13.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: play - off

OK. tak dva zápasy bez prdlženia a pri nerozhodnom stave tretí zápas a výhodu domáceho prostredia bude mať ale slabší tím ?!

Dátum: 13.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: Re:play - off

nie, rozhodol som sa inak.
mám nové riešenie čo najskor ho zverejním

Dátum: 13.02.2012

Vložil: Vashek

Titulok: Re:play - off

ale šlo by to. Jako v hokejovém play-off, kdo by byl nasazený z lepší pozice by hrál 3. rozhodující zápas doma.
Toto, co jsi udělal je také dobrý nápad :-) ... s tím souhlasím, jen se bojím, že se turnaj protahne natolik, že do něj zasahne ligový pohár.

Dátum: 13.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: Re:Re:play - off

aj kebyže sa to pretiahne, tak by sa zápasy presunuli alebo odložili to by bol najmenší problém....

Dátum: 12.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: playoff

skuste sa vyjadrit vsetci ako by sa dali vyriesit zapasy play off.

Dátum: 13.02.2012

Vložil: Jason43Odo

Titulok: Re:playoff

Treba spravit dva kose v jednom kosi budu postupujuci z druheho miesta a v druhom kosi budu postupujuci z prveho kosa a losovanie prvy proti druhemu. Moj nazor

Dátum: 13.02.2012

Vložil: Jason43Odo

Titulok: Re:Re:playoff

Pomilil som sa z prveho miesta a losovanie prvy proti druhemu. Prvy zapas bude hrat doma prvy postupujuci zo skupiny.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok