Miesto pre Vaše otázky, návrhy, podnety, pripomienky a komunikáciu medzi manažérmi

Diskusia

Dátum: 08.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: Re:Re:Re:Re:Dolezitost zapasu

Ved aj ja mám pro od začiatku ako som začal hrať na PPM a je to omnoho lepšie a prehladnejšie....

Dátum: 08.02.2012

Vložil: Hnataj

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Dolezitost zapasu

to věřím že s PRO účtem se hraje líp, ale já jsem chudej študák a nemám prostě peněz na rozhazování :)

Dátum: 08.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Dolezitost zapasu

treba rýchlo vypadnuť zo školy a začat zarábat peniažky na PRO BALÍKY :-)))))))))))))))

Dátum: 08.02.2012

Vložil: Jason43Odo

Titulok: Prihláška

FC Košice-Šaca
V.116
Slovensko

Dátum: 08.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: Re:Prihláška

ahoj, zle zaradeni prispevok . ak mas zaujem sa zucastnit turnaja vypln este raz prihlasku a vloz do sekcie PRIHLASKA
dik

Dátum: 06.02.2012

Vložil: Jméno týmy

Titulok: SK Baník Libušín

Ahoj. Prosím mohl by jsi mi přejmenovat tým v seznamu zapsaných ? ... Asi půjde o překlep ale napsal jsi Lybušín. ;)

Děkuju Tynek

Dátum: 06.02.2012

Vložil: Kohutko

Titulok: Re:SK Baník Libušín

Opravené, jednalo sa o preklep s mojej strany. Omlúvam sa

Dátum: 06.02.2012

Vložil: Spalov

Titulok: Turnaj

Ahoj,
možná bych se rád zúčastnil turnaje, ale nikde jsem nenašel termín, kdy se má hrát.

Ahoj.

Dátum: 06.02.2012

Vložil: Hnataj

Titulok: Re:Turnaj

no, až se tady sejdem, tak každý hrací den, které jsou vypsaný ;)
jinak pochvala za stránky a za nápad....
jenom bych poprosil, jestli by nešli do tabulky přihlášených dát odkazy na týmy...jsem línej to vyhledávat :D

Dátum: 06.02.2012

Vložil: kohutko

Titulok: Re:Turnaj

Ahoj, termim zatial nie je znamy a to s dovodu ze turnaj usporaduvam poprvy krat a nevedel som odhadnut ako rychlo sa naplni muzstvami. ale ak to pojde takto dalej s prihlasovanim tak myslim, ze do konca tyzdna by sa mohlo zacat hrat. :-)

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Pridať nový príspevok